Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

NEMOKAMA ORIENTAVIMOSI SPORTO ŠVENTĖ „SPORTUOKIME LAUKE!“

2021-06-17 @ 16:30 - 19:00

Nemokama
Šiltais vasaros vakarais nesedėkite namuose, atvykite į Panemunės šilą ir smagiai praleiskite laiką gamtoje su visa šeima išbandydami orientavimosi sportą!
Birželio 17 d. po darbų ar mokslų kviečiame į Panemunės šilą. Jums paruošime net kelias smagias trasas, kurias galėsite rinktis pagal savo norus ir galimybes. O taip pat supažindinsime su žemėlapio ženklais, išmokysime naudotis kompasu, paaiškinsime pagrindines orientavimosi sporto taisykles.
Pačių mažiausių lauks smagi „Pabiručių trasa“. Visiems norintiems susipažinti su orientavimosi sportu bus paruošta nesudėtinga „Pradedančiųjų trasa“. Dalyvavimas šiose trasose visiems norintiems išbandyti orientavimosi sportą yra NEMOKAMAS! Dalyvių lauksime nuo 16.30 val. iki 19.00 val.
Renginio centras bus įsikūręs Panemunės šile, A. Smetonos al. pabaigoje, aikštelėje šalia dviračių tako. Renginio centro koordinatės: 54.878011, 23.966591
Projektas „Sportuoja vaikai, sportuoja šeimos, sportuoja visa bendruomenė“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
Projekto koordinatorius: Socialinių inovacijų fondas.
Projekto partneriai: VšĮ Ikigai Lt, Kauno bendruomenių centrų asociacija, Aleksoto bendruomenės centras.

Informacija

Data:
2021-06-17
Laikas:
16:30 - 19:00
Kaina:
Nemokama
Renginys žymos:
https://fb.me/e/12UbUQHSf

Organizatorius

TAKAS O-Events
View Organizatorius Website

Vieta

Panemunės Šilas
A. Smetonos al. pabaigoje, aikštelėje šalia dviračių tako
Kaunas, Lithuania
+ Google žemėlapis
View Vieta Website